Zaťukej mi na srdce

Zaťukej mi na srdce - Petra Nachtmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Nachtmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaťukej mi na srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zaťukej mi na srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Nachtmanová. Číst Zaťukej mi na srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky. Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky. Odporují, mračí se, ale nakonec plní každý příkaz z vyšších míst - při nezvládnutí totiž riskují odchod rovnou mezi nezaměstnané vysloužilce... Společenský román s humornými situacemi.


... informace o produktu Kniha Zaťukej mi na srdce - Petra Nachtmanová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zaťukej mi na srdce - Petra Nachtmanová ... Zaťukej mi na srdce - Knihkupectví Luxor ... . Zaťukej mi na srdce Petra Nachtmanová Nakladatel: nakladatelství Petra Nachtmanov á 2018 žádné recenze ... Román Zaťukej mi na srdce je příjemným čtením, kde nechybí humorné situace, milostné zápletky, ale ani témata v dnešní době aktuální. Tato kniha je dalším literárním počinem spisovatelky Petry Nachtmanové, autorky románů pro ženy a krimi příběhů. K elektronické knize "Zaťukej mi na srdce" dop ... Zaťukej mi na srdce - Petra Nachtmanová | Knihy Dobrovský ... . Tato kniha je dalším literárním počinem spisovatelky Petry Nachtmanové, autorky románů pro ženy a krimi příběhů. K elektronické knize "Zaťukej mi na srdce" doporučujeme také: (e-book) Nezvěstná blondýna Nachtmanová, Petra Cena: 130 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY