Frank Sinatra: Filmové dědictví

Frank Sinatra: Filmové dědictví - David Wills | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Wills
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Frank Sinatra: Filmové dědictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Frank Sinatra: Filmové dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Wills. Číst Frank Sinatra: Filmové dědictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kariéra Franka Sinatry trvala více než pět desetiletí a zřídkakdy je k vidění. Filmová historie je plná hvězd, které stvořily Hollywoodská studia. Občas se však objeví člověk, který se stane světovou hvězdou, i když k tomu zdánlivě nemá vůbec žádné předpoklady. Nevypadá a nechová se jako budoucí hvězda, jak jsou lidé z oboru zvyklí. Frank Sinatra byl typickým příkladem takového člověka. Dědictví jeho práce stojí na rozdíl od mnoha jeho vrstevníků na jeho obrovském talentu a schopnosti přizpůsobit se mnoha naprosto odlišným žánrům – napřed jako zpěvák a tanečník, pak jako dramatický i romantický herec a konečně jako „ostrý hoch“ a akční hrdina. Sinatra také citlivě napadal ideály tehdejší doby. A zároveň byl dostatečně skromný a neváhal se od svých zkušenějších kolegů učit, jeho herecký styl byl svěží a instinktivní. Získal Oscara v době, kdy takto oceňovaní byli především herci, kteří herectví studovali.Autor této knihy přináší úžasný soubor, popisující dílo jedné z největších hollywoodských hvězd. Jeho nezapomenutelné role ve filmech Von Ryanův Expres, Paříž v letním parnu, Robin a 7 maskovaných, Mandžuský kandidát, Cesta kolem světa za 80 dní. Kniha obsahuje též více než dvě stě fotografií s komentáří Sinatrových kolegů a spolupracovníků, včetně esejí svých dětí Nancy, Tiny a Franka juniora. Popisuje transformaci ze skvělého zpěváka ve filmovou hvězdu, držitele Oscara až k jedné z největších ikon v historii kinematografie.


...inatra: Filmové dědictví - David Wills Knihy Dobrovský ... Frank Sinatra Filmové dědictví - David Wills | Kniha na ... ... ... Frank Sinatra greatest hits full album * Best songs of Frank Sinatra - Duration: 1:09:17. Khe T ... Frank Sinatra - Filmové dědictví. Celkové hodnocení ... Frank Sinatra byl typickým příkladem takového člověka. Dědictví jeho práce stojí na rozdíl od mnoha jeho vrstevníků na jeho obrovském talentu a schopnosti přizpůsobi.. Zobrazit celý text. Frank Sinatra byl typickým příkl ... David Wills - Frank Sinatra Filmové dědictví | Spálená 53 ... .. Zobrazit celý text. Frank Sinatra byl typickým příkladem takového člověka. Dědictví jeho práce stojí na rozdíl od mnoha jeho vrstevníků na jeho obrovském talentu a schopnosti přizpůsobit se mnoha naprosto odlišným žánrům - napřed jako zpěvák a tanečník, pak jako dramatický i romantický herec a konečně jako „ostrý hoch" a ... Všechny informace o produktu Kniha Frank Sinatra - Filmové dědictví, porovnání c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY