Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně

Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně - Amara Charlesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amara Charlesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amara Charlesová. Číst Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sexualita a vztahy jsou dvě nejdůležitější věci v našem životě. Pro ty, kdo touží přehodnotit svůj přístup k vlastní sexualitě a vztahům a změnit jejich strukturu, je tato kniha vynikajícím zdrojem informací. Žijeme v období rostoucí tolerance vůči objevování nových sexuálních možností a ve většině kultur a společností můžeme zkoumat alternativní typy vztahů. Přestože některé snahy o nekonvenční životní styl mohou vést k určitým frustracím, umožňuje současné prostředí opravdové osobní zkoumání toho, kde je možné sdílet více individuálních možností a víc sexuální otevřenosti. Ať už člověk uvažuje o jakýchkoli možnostech, předkládá tato kniha jasnou počáteční pozici pro vytvoření rámce ke zkoumání a realizování nových území v oblasti sexuality.


...ce oživením sexuální vášně) Další popis zobrazit ... Sexuální dohody | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Sexualita a vztahy jsou dvě z nejdůležitějších otázek života. Pro ty, kteří mají pocit, že je třeba přehodnotit a restrukturalizovat svůj přístup k sexualitě a vztazích, je tato kniha vynikajícím zdrojem. ... Sexuální dohody : průvodce oživením ... DOHODY. PRŮVODCE OŽIVENÍM. SEXUÁLNÍ VÁŠNĚ. Amara je inspirativní, milující a kultivovaně ženskou . mystickou učitelkou. Je vyškolená v ženských spiri ... Sexuální dohody -- Průvodce oživením sexuální vášně ... . mystickou učitelkou. Je vyškolená v ženských spirituálních . technikách taoistické tradice Bílé tygřice a byla také . studentkou Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island. Rovněž je instruktorkou spirituální ... Sexuální dohody: Průvodce oživením sexuální vášně Amara Charlesová Nakladatel: Maitrea 2016 Objedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY