Sněhová sestřička

Sněhová sestřička - Maja Lunde | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maja Lunde
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sněhová sestřička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sněhová sestřička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maja Lunde. Číst Sněhová sestřička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ozdobený stromeček, zapálené svíčky, vůně mandarinek a perníčků. Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos je všechno jinak. Žádné přípravy se nekonají, doma je ticho a šedo, jako by Vánoce vůbec neměly nastat. Celá rodina totiž truchlí nad ztrátou Juliánovy starší sestry Juni.Naštěstí Julián potká Hedviku, dívku s nakažlivým úsměvem. To ona mu připomene, jak krásné můžou svátky být, a vrátí mu naději, že by Vánoce přece jen mohly přijít i k nim domů.Nezapomenutelný vánoční příběh plný působivých ilustrací ocení milovníci Vánoc všech věkových kategorií. V Norsku se záhy po vydání stal bestsellerem a práva na jeho vydání byla prodána do dvaadvaceti zemí.


...Maja; Aisato, Lisa: Sněhová sestřička Julián letos asi nebude mít Vánoce - doma je všechno naruby a on je jediný, kdo o ně stojí ... Sněhová sestřička - Maja Lunde | Kniha na Alza.cz ... . Norský bestseller o rodině, smrti a přátelství ukazuje, že síla pohádek neslábne ani v dnešní technologiemi ovládané době. Všechny informace o produktu Kniha Sněhová sestřička, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sněhová sestřička. Sněhová sestřička od 308 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Nejedná. I když...Sněhová ses ... Sněhová sestřička - Maja Lunde | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Sněhová sestřička od 308 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Nejedná. I když...Sněhová sestřička je o smrti a životě, o radosti a smutku, samozřejmě také o Vánocích, rodině, odcizení a sbližování, při jejím čtení budete potřebovat kapesníky, protože příběh, který Maja Lunde stvořila je tak dojemný, bolestný, ale současn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY