Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží

Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží - Amy Cuddyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Cuddyová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Cuddyová. Číst Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik příležitostí člověku unikne jen proto, že ho nenapadla ta správná replika v pravý čas, ale až ve výtahu po nevydařeném pracovním pohovoru, v tramvaji po zpackaném rande nebo na schodech po neúspěšné zkoušce. Evidentně je to častá zkušenost, a snad právě proto se kniha Tady a teď stala bestsellerem. Sociální psycholožka Amy Cuddyová přichází s receptem, jak aktivovat sebedůvěru za každých okolností. Podle ní k duchapřítomnosti nepotřebujeme podstoupit kdovíjakou spirituální proměnu – stačí soustředit se na daný okamžik, přizpůsobovat mysl, chování a řeč těla situacím, které život přináší, a nelámat si hlavu s tím, jaký dojem děláme na ostatní. Cestu k sebedůvěře nalezneme dokonce tak, že ji zprvu jen předstíráme. Reakce čtenářů i příběhy, jimiž autorka svůj živý výklad doprovází, dokládají, že její metoda funguje.


...our review of Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží Write a review Jan 30, 2016 Laura McNeal rated it really liked it · review of another edition Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží 2016 Umenie vystupovať 2016 Kniha Tady a teď - Jak si věřit, když na tom opravdu záleží je v Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu záleží Amy Cuddyová Nakladatel: Paseka 2016 Tady a teď: Jak si věřit, když na tom opravdu zále ... Jak začít věřít lidem? - Diskuze - eMimino.cz ... ... Tady a teď Jak si věřit, když na tom opravdu záleží. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Tady a teď. Jak si věřit, když na tom opravdu záleží - Amy Cuddyová, porovnání cen z inter ... Amy Cuddyová Tady a teď | Společenské vědy ... ... ... Tady a teď Jak si věřit, když na tom opravdu záleží. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Tady a teď. Jak si věřit, když na tom opravdu záleží - Amy Cuddyová, porovnání cen z inter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY