Americká hospodyňka: Povídky

Americká hospodyňka: Povídky - Helen Ellis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Helen Ellis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Americká hospodyňka: Povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Americká hospodyňka: Povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Ellis. Číst Americká hospodyňka: Povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ostrá, legrační a nádherně pomatená sbírka povídek z tajemného světa rodinného krbu, Americká hospodyňka: Povídky charakterizujevražedkyně, které obědvají, lovce senzací a nejlepší podprsenka na jih od Mason Dixon. Seznamte se s americkou hospodyní: maluje se, nosí šperky a opalovací krém, i když je zataženo. Jsou rozevláté, nezkrotné... Opatrně obejdou mrtvolu, aby mohly vytáhnout cookies z trouby. Těchto dvanáct neodolatelných příběhů nás zavede do činžáku na strašidelném předválečném Manhattanu na zfalšovanou televizní reality show, z knižní autogramiády budeme prchat s princeznou, z otevření galerie do legendárního obchodu se spodním prádlem. Zlomyslné, svěží a praštěné jako otrávené sušenky.


... legrační a nádherně pomatená sbírka povídek z tajemného světa rodinného krbu, Americká hospodyňka charakterizuje vražedkyně, které obědvají, lovce senzací a nejlepší podprsenka na jih od Mason Dixon ... Edice Knihy OMEGA - Iwíkova knihovna ... . Seznamte se s americkou hospodyní: maluje se, nosí šperky a opalovací krém, i když je zataženo. Povídky - Ostrá, legrační a nádherně pomatená sbírka povídek z tajemného světa rodinného krbu, Americká hospodyňka charakterizuje vražedkyně, které obědvají, lo... Americká hospodyňka pro mě nakonec byla docela milým překvapením. Některé povídky se mi opravdu moc líbily. Některé trochu méně, ale ve finále je to moc milá, vtipná, odpočinková jednohubka. Dopor ... Kniha Americká hospodyňka - Povídky - Trh knih - můj ... ... ... Americká hospodyňka pro mě nakonec byla docela milým překvapením. Některé povídky se mi opravdu moc líbily. Některé trochu méně, ale ve finále je to moc milá, vtipná, odpočinková jednohubka. Doporučuji. Ostrá, legrační a nádherně pomatená sbírka povídek z tajemného světa rodinného krbu, Americká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY