Jedničky a nuly

Jedničky a nuly - Tomáš Grombíř | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Grombíř
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedničky a nuly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedničky a nuly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Grombíř. Číst Jedničky a nuly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý román o době, kterou jsme všichni zažili, a která je už historií. Návrat do časů, kdy bylo možné vše. A také jedinečné, zasvěcené a vtipné vyprávění o informační revoluci, která za posledních třicet let fantastickým způsobem proměnila společnost. Až do příchodu na pražskou vysokou školu byl mladičký Adrian dokonalou nulou. Nesebevědomý, sexuálně strádající kluk bez přátel i zkušeností však má vášeň v programování, které jej v hlavním městě katapultuje do světa velkých peněz, luxusu a nejrůznějších špinavostí. V devadesátých letech, v čase podnikání v šedé zóně, je po technicky zdatných talentech hlad, a Adrian toho dokáže využít, takže se nakonec stane vysokým manažerem ve společnosti tunelářských bossů a postaví se do čela globálního internetového impéria. Jenže ani to mu ke štěstí nestačí, neboť jediné, na čem mu doopravdy a zoufale záleží, je láska krásné, ale nepřístupné kolegyně. Jak skloubit úspěch, ego, cit, a zároveň přežít ve válce matadorů kuponové privatizace?


...edničky Kde všude kolem nás můžeme najít matematiku? Postavy ... Ze života: Jedničky a nuly. Jak (ne)škatulkuju lidi | Jsem ... ... . Albert V počítači jsou jen jedničky a nuly Takřka všechny moderní počítače jsou založeny na logických členech (hradlech), které pracují pouze se dvěma stavy: pravda/nepravda, ano/ne, 0/1. V dnešním článku o funkci počítačů se tedy budeme zabývat dvojkovou číselnou soustavou, Booleovou algebrou a logickými operátory i ... Jedničky a nuly. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Nuly a jedničky - Is Nuly a jedničky on Netflix? - Netflix ... ... ... Jedničky a nuly. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY