V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá

V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá - Caroline Erikssonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Caroline Erikssonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá.pdf


Chcete si knihu přečíst?V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Erikssonová. Číst V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prázdninový výlet zavede Gretu, Alexe a čtyřletou Smillu přes jezero Maran (Přízrak) – opředené mýty a záhadami – na malý opuštěný ostrov. Alex s dcerou se vydají mezi stromy, Greta se v zasněné náladě zdrží na pobřeží…, a když se manžel s dcerou nevracejí, vydá se za nimi: určitě se zabrali do hry a zapomněli na čas. Volá je a horečně prohledává ostrov, je to ale marné. Greta se zoufale potřebuje dovolat Alexovi, aby se ujistila, že jsou se Smillou v pořádku, a kdyby se neozval, musí zavolat policii. Jenomže její mobil v loďce není. Až po návratu do chaty ho najde schovaný pod pokrývkou. Dala ho tam ona, nebo někdo jiný? Ale kdo a proč? Během policejního pátrání před ní vyvstávají naléhavé výjevy z minulosti a začne ji trápit otázka, jestli to, co dosud považovala za skutečnost, není jen obratně vymyšlená lež. A jakou roli v celém dramatu hraje ona sama? Existuje souvislost mezi zmizením Alexe a Smilly a tím, co se stalo onoho večera před mnoha lety, kdy přišel o život Gretin otec? Kdo byla neznámá žena, která se zjevila u jejich chaty tu noc před zmizením?A najdou vůbec Alexe a Smillu? V mlze je psychologický thriller, kde nikdo není tím, za koho jej zprvu pokládáme, a nic není tak, jak se to zpočátku jeví.


...e psychologický thriller, kde nikdo není tím, za koho jej zprvu pokládáme, a nic není tak, jak se to zpočátku jeví ... Nic není tak horké, jak se uvaří ... . (nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá) Kniha je zařazena v kategoriích V mlze (2016) / Blaufik (207 views) Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá... Greta je spolu se svým manželem Alexem a malou dcerkou Smillou na dovolené v chatové oblasti poblíž jezera, kterému nikdo z místních neřekne jinak než Maran. V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá. Caroline Erikssonová ... V mlze Autor: Erikssonová, Caroline Nakl ... V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá ... . V mlze: Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá. Caroline Erikssonová ... V mlze Autor: Erikssonová, Caroline Nakladatel: Leda EAN: 9788073354442 ISBN: 978-80-7335-444-2 Originál: De försvunna Překlad: Svatošová, Jana Chmura Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky V mlze je psychologický thriller, kde nikdo n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY