Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele

Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele - Alena Šafrová Drášilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Šafrová Drášilová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Šafrová Drášilová. Číst Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Dozvíte se o základních oblastech podnikání od prvotního nápadu přes marketing a analýzu podnikatelského prostředí až po financování, daně, účetní výkazy a pracovní právo.Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit? Pak je tato kniha určena právě vám! Najdete v ní stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je pro začátek úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Povede vás od prvního nápadu k podnikatelskému plánu, vysvětlí základní souvislosti a pojmy, ale nezahltí zbytečnými detaily. Řada příkladů, praktických cvičení a postřehů z praxe vás vtáhne do světa reálného podnikání. Nejprve se budete věnovat práci s nápadem a jeho přepracování do podoby podnikatelského plánu a analýze trhu a prostředí, v němž budete podnikat. Klíčovou oblastí knihy je stejně jako v podnikání marketing a marketingové plánování. Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a finančnímu řízení a poznáte i rizika podnikání. Po přečtení knihy byste z každé oblasti měli vědět právě tolik, kolik je potřeba k prvním krokům při budování vlastního úspěšného podniku.


...: Průvodce začínajícího podnikatele V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět ... Šafrová Drášilová Alena | Knihy Grada ... . Dozvíte se o základních oblastech podnikání ... Základy úspěšného podnikání Autor: Drášilová, Alena Šafrová Nakladatel: Grada EAN: 9788027121823 ISBN: 978-80-271-2182-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Alena Šafrová Drášilová Nakladatel: Grada 2019 Základy úspěšného podnikání Vtéto knize ... Základy úspěšného podnikání - Alena Šafrtová Drášilová ... ... . vydání) Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Alena Šafrová Drášilová Nakladatel: Grada 2019 Základy úspěšného podnikání Vtéto knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je kzačátku úspěšného malého a středního podnikání dobré v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY