Generace 89: český a slovenský komiks

Generace 89: český a slovenský komiks - Tomáš Prokůpek (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Prokůpek (ed.),
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Generace 89: český a slovenský komiks.pdf


Chcete si knihu přečíst?Generace 89: český a slovenský komiks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Prokůpek (ed.),. Číst Generace 89: český a slovenský komiks Online je nyní tak snadné!

POPIS


Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Kromě dodnes populárních příběhů představuje i ty, které z různých důvodů nebyly vydány až do konce nebo oficiálně vůbec nevyšly. Publikaci provází obsáhlý úvod objasňující dobové souvislosti.


...ce 89 - český a slovenský komiks. ALZE — 17 ... Generace 89 - Portaro - library catalog ... . prosince 2019 0 comment. Tweet Follow @Kritiky_cz. Události roku 1989 zásad­ně pro­mě­ni­ly celou čes­ko­slo­ven­skou spo­leč­nost a s ni i domá­cí komiks. Mladá autor­ská vlna dosta­la popr­vé po mno­ha letech pří­le­ži­tost svo­bod­ně vyprá­vět a ... Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Antologie Generace 89 přináší reprezentati ... Generace 89 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Antologie G...SOUVISEJÍCÍ KNIHY