Italský chrtík: Aristokrat s duší klauna

Italský chrtík: Aristokrat s duší klauna - Helena Podaná | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Podaná
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italský chrtík: Aristokrat s duší klauna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italský chrtík: Aristokrat s duší klauna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Podaná. Číst Italský chrtík: Aristokrat s duší klauna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aristokrat s duší klauna Konečně přichází na trh kniha o italském chrtíkovi. Toto nejmenší plemeno chrtů získává v posledních letech stále větší oblibu - a nyní už jeho příznivci nemusí pracně shánět potřebné informace o tomto elegantním, něžném, ale temperamentním psíkovi. Autorkou je dlouholetá chovatelka plemene, která se už více než třicet let věnuje své hluboké vášni - italským chrtíkům a dlouhé roky pracovala i jako poradkyně chovu Klubu chovatelů italských chrtíků. Provede vás radostmi i úskalími, které na vás čekají od štěněcích krůčků až k chrtímu stařečkovi, ať už hledáte skvělého společníka nebo výstavního či dostihového šampióna. V knize najdete užitečné rady a tipy týkající se běžné péče i chovu, informace o dědičných nemocech, průřez dávnou historií i současností plemene u nás a v Evropě, standard plemene s komentářem a statistiky dokumentující vývoj chrtíka. Nechybějí schematické kresby i barevné fotografie.


...krat s duší klauna Konečně přichází na trh kniha o italském chrtíkovi ... Italský chrtík - Aristokrat s duší klauna Podaná Helena ... ... . Toto nejmenší plemeno chrtů získává v posledních letech stále větší oblibu - a nyní už jeho příznivci nemusí pracně shánět potřebné informace o tomto elegantním, něžném, ale temperamentním psíkovi. Aristokrat s duší klauna Konečně přichází na trh kniha o italském chrtíkovi. Toto nejmenší plemeno chrtů získává v posledních letech stále větší oblibu - a nyní už jeho příznivci nemusí pracně shánět potřebné informace o tomto elegantním, něžném, ale temperamentním psíkovi. Kniha Italský chrtík - aristokrat s duší klauna. Autorka: Helena Podaná ... Trochu více o barvě - O plemeni Italský chrtík - Italský ... ... . Kniha Italský chrtík - aristokrat s duší klauna. Autorka: Helena Podaná První knížka na českém trhu mapující historii i současnost plemene, péči i zdravotní stav, nabízí podrobné rady k ch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY