Odhalte své silné stránky!

Odhalte své silné stránky! - Svenja Hofert | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Svenja Hofert
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhalte své silné stránky!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odhalte své silné stránky! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svenja Hofert. Číst Odhalte své silné stránky! Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Nejste si jistí, v čem jste skutečně silní? - Uvažujete o jiné práci, ale nevíte, která by pro vás byla nejvhodnější? - Rádi byste konečně zjistili, k čemu jste „jako stvoření“ a jak své přednosti nejlépe rozvíjet?Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a následně zjistíte, jak je uplatnit v práci i soukromí a jaké povolání je pro vás to pravé. Ať už si teprve vybíráte svou profesi, nebo uvažujete o změně zaměstnání či o podnikání, tato knížka bude vaším nejlepším rádcem. Čtivá a srozumitelná publikace je plná rad a praktických tipů. Je v ní detailně popsáno celkem 50 silných stránek. Díky komplexnímu testu zjistíte, jaká z mnoha kombinací silných stran sedí právě vám, jak tyto své stránky dále rozvíjet či jaká povolání jsou vám šitá na míru.Poznejte své silné stránky a využívejte je každý den!


...lte své silné stránky! Spomocí této knihy odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a zjistíte, jak je rozvíjet a využívat vpráci i soukromí či jaké povolání je vám šité na míru ... Odhalte své silné stránky! - Svenja Hofert | KOSMAS.cz ... ... . Ať už... "Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?" To je tradiční a častá otázka, se kterou se u pohovoru můžete setkat. A upřímně, nepatří vůbec k těm oblíbeným, protože o svých silných a slabých stránkách lidé příliš nepřemýšlí, neanalyzují si je a ani nepojmenovávají (což je škoda!); neví, jaká je dobrá nebo špatná odpověď. Odhalte své silné stránky! 3. dubna 2017 22:10 | Pavlína Doležalová seberozvoj motivace talent recenze sebevědomí Účastnila jsem se mnoho přijímacích pohov ... E-kniha: Odhalte své silné stránky! - Svenja Hofert ... ... . Odhalte své silné stránky! 3. dubna 2017 22:10 | Pavlína Doležalová seberozvoj motivace talent recenze sebevědomí Účastnila jsem se mnoho přijímacích pohov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY