Křížová palba

Křížová palba - Štěpán Kopřiva | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kopřiva
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Křížová palba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Křížová palba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kopřiva. Číst Křížová palba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte vzpamatovat, zjistíte, že okolo vás mizí lidi a že je asi někdo vraždí – a že do role hlavního podezřelého nejlíp pasujete vy. A najednou jste až po krk v páchnoucím močále špatných rozhodnutí, všude kolem vás se to mlátí, střílí a řežou se prsty a vy jenom šlapete kalnou vodu, bojujete o přežití a kolem uší vám sviští ohrožení ze všech směrů. A z křížové palby vyvázne jen málokdo bez úhony.


...enáročná akční jednohubka se špetkou humoru a neutichající střelbou prokládanou dialogy ... World of Tanks - M48 - Křížová palba - YouTube ... . Tak by se v jedné větě dala popsat Křížová palba, která divákovi přednese poměrně stručný a rychlý úvod, po němž se vrhne na více jak hodinovou přestřelku s velmi příhodným českým překladem.Příběh se zde vlastně ani nekoná, filmu bohatě stačí jeden ... Křížová palba Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokus ... Rychlopalba: Křížová palba - Štěpán Kopřiva | Databáze knih ... . To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte ... Tak by se v jedné větě dala popsat Křížová palba, která divákovi přednese poměrně stručný a rychlý úvod, po němž se v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY