Kulturní dědictví UNESCO

Kulturní dědictví UNESCO - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kulturní dědictví UNESCO.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kulturní dědictví UNESCO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kulturní dědictví UNESCO Online je nyní tak snadné!

POPIS


Světové dědictví UNESCO zastřešuje všechny kulturní a přírodní památky mimořádného významu s cílem chránit společné dědictví lidstva.Od starobylého města Angkor Vat až po egyptské pyramidy, od Velké čínské zdi po Tádž Mahal, tato kniha nás zve k objevování pokladů civilizace, které vzdávají hold lidské vynalézavosti a kreativitě.Velkolepé, velkoformátové fotografie jsou doplněné infografickými poznámkami, které čtenáři přinášejí dechberoucí zážitek z míst netušených krás.


...ní webové stránky sdružení České dědictví UNESCO představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO a města, ve kterých se nacházejí ... The Four Lifts on the Canal du Centre and their Environs ... ... . Oficiální webové stránky sdružení České dědictví UNESCO představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO a města, ve kterých se nacházejí. Jako světové dědictví se označují nejrůznější kulturní a přírodní památky po celém světě, které byly pro svou unikátnost vybrány organizací UNESCO a přijaty na tzv. „seznam světového dědictví". Na tomto seznamu se nacházejí nejrůznější budovy, hory, jezera, národní parky i celá města.Podle Úmluvy o ochraně světového kulturního a p ... Seznam světového dědictví v Severní Americe - Wikipedie ... . „seznam světového dědictví". Na tomto seznamu se nacházejí nejrůznější budovy, hory, jezera, národní parky i celá města.Podle Úmluvy o ochraně světového kulturního a přírodního ... Toto je seznam památek světového dědictví UNESCO v Severní Americe a zahrnuje památky v USA a Kanadě. Památky nacháze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY