Uctívači kruhů

Uctívači kruhů - Božena Správcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Božena Správcová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Uctívači kruhů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uctívači kruhů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Božena Správcová. Číst Uctívači kruhů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magicko-kuchyňské podobenství o bludných kruzích, o nejednoznačnosti dobra a zla, o zrádnosti černobílého myšlení a bezhlavého uctívání čehokoliv, kohokoliv. Uctívači kruhů jsou knihou plnou protikladů ve všech směrech i patrech: čas tu letí jako voda v řece, a zároveň stojí jako voda v rybníku, hrdinové jsou nesympatičtí, a přesto blízcí, budí hnus i soucit, jsou směšní i heroicky hrůzní. Střetává se zde lidské se zvířecím, ženské s mužským, živé s neživým, sen se skutečností, chaos s řádem, tázání po smyslu s nesmyslem. Bylo by to nesnesitelné, kdyby to nebylo tak legrační. Bylo by to legrační, kdyby to nebylo tak nesnesitelné.


...či kruhů jsou knihou plnou protikladů ve všech směrech i patrech: čas tu letí jako voda v řece, a zároveň stojí jako voda v rybníku, hrdinové jsou nesympatičtí, a přesto blízcí, budí hnus i soucit, jsou směšní i heroicky hrůzní ... Božena Správcová (Autor) / Nejlevnější knihy ... . Střetává se zde lidské se zvířecím, ženské s mužským, živé s neživým ... Uctívači kruhů jsou knihou plnou protikladů ve všech směrech i patrech: čas tu letí jako voda v řece, a zároveň stojí jako voda v rybníku, hrdinové jsou nesympatičtí, a přesto blízcí, budí hnus i soucit, jsou směšní i heroicky hrůzní. Střetává se zde lidské se zvířecím, ženské s mužským, živé s neživým ... Básnířce Boženě Správcové vychází nová próza. Ukázka z „magicko-kuchyň ... Uctívači kruhů - Božena Správcová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Střetává se zde lidské se zvířecím, ženské s mužským, živé s neživým ... Básnířce Boženě Správcové vychází nová próza. Ukázka z „magicko-kuchyň...SOUVISEJÍCÍ KNIHY