Popletený robot Norby

Popletený robot Norby - Isaac Asimov, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Isaac Asimov,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Popletený robot Norby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Popletený robot Norby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isaac Asimov,. Číst Popletený robot Norby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtrnáctiletý kadet Vesmírné akademie Jeff poněkud zaostává v marsovské svahilštině, a tak se rozhodne, že si pořídí učebního robota. Ovšem Norby není jen tak nějaký obyčejný robot! Dokáže létat pomocí antigravitace i cestovat hyperprostorem. Jenže je trochu popletený! A tahle podivná dvojka, dospívající vysoký hubený kluk a malý, soudku podobný robot, musí najít způsob, jak překazit zlotřilý plán Inga Nevděčníka, který se chce stát vládcem vesmíru.


...šechny informace o produktu Kniha Popletený robot Norby, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Popletený robot Norby ... Kniha Popletený robot Norby - Isaac Asimov, Janet Asimov ... ... . Popletený robot Norby od 111 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Ovšem Norby není jen tak nějaký obyčejný robot! Dokáže létat pomocí antigravitace i cestovat hyperprostorem. Jenže je trochu popletený! A tahle podivná dvojka, dospívající vysoký hubený kluk a malý, soudku podobný robot, musí najít způsob, jak překazit zlotřilý plán Inga Nevděčníka, který se chce stát vládcem ... Všetky informácie o produkte Kniha Popletený robot Norby, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Popletený robo ... Popletený robot Norby - Isaac Asimov; Janet Asimov | Kniha ... ... ... Všetky informácie o produkte Kniha Popletený robot Norby, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Popletený robot Norby. Popletený robot Norby od 5,07 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizác...SOUVISEJÍCÍ KNIHY