Psáno očima

Psáno očima - Jan Borna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Borna
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Psáno očima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psáno očima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Borna. Číst Psáno očima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka Jana Borny obsahuje jak netradičním způsobem vytvořené básně pojednávající o neochvějných jistotách a vytrvalém hledání cesty z osamění, tak prozaické texty týkající se vzpomínek z dětství. Jakkoli jsou nástroje vyjádření neobvyklé, autorovi se úspěšně daří zaměřovat na oblíbená témata, která prudkými a zacílenými pohyby protíná svým jazykozpytným mečem. Musíte se rozeběhnout, odrazit se a nabrat výšku, pak jen s využitím teplých proudů stoupat a ve studených klouzavě klesat. Při přistávání si nenabít hubu a hlavně se nepřestat obdivovat všemu nad i pod sebou.


...čima v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející akci ... Očima Saši Mitrofanova: Piráti jsou jedni z mnoha. Jak by ... ... . Divadlo v Dlouhé, neděle 22. 1. 2017. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Psáno očima. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete p ... poezie Archivy | nakladatelství dybbuk ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Psáno očima. Cena s DPH: 97 Kč, e-kniha: 0 Kč. Básně psané očima? Co to znamená? Člověk se někdy holt musí uchýlit k prostředkům, které jsou k dispozici, když ty běžné stávkují a odmítají sloužit. Posledn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY