Smrt ve věži: Manuál k přežití katastrofy

Smrt ve věži: Manuál k přežití katastrofy - Petr P. Hájek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr P. Hájek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt ve věži: Manuál k přežití katastrofy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrt ve věži: Manuál k přežití katastrofy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr P. Hájek. Číst Smrt ve věži: Manuál k přežití katastrofy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Smrt ve věži je vrcholem trilogie (Smrt ve středu 2009, Smrt v sametu 2012) snímající závoj lží a mystifikací, jež halí utajené děje v politice, médiích a celém našem životě od převratu v listopadu 1989 až po dnešek. Ve Smrti ve věži Petr Hájek říká, že Západ, zejména Spojené státy, se snaží vyvolat válku s Ruskem, která by nutně skončila katastrofou. Naši zemi nevyjímaje. Dokládá také s bohatou znalostí pramenů, že milióny „nezvaných hostí“ (tzv. migrantská invaze) mají opravdu změnit k nepoznání náš kontinent, státy, kulturu a celý evropský život. Navíc ve vzduchu visí další hospodářská krize... A autor se ptá: Jsme tedy skutečně jenom hračkou v rukou politiků, médií, iluminátů a zednářů stojících za oponou všech současných dramat? Ve vypjaté době, kdy svět, podle jeho názoru, balancuje na hraně sebezničení, přináší však autor i něco víc: odpověď na otázku, co s tím vším nebezpečím může běžný člověk dělat. To první je podle Hájka vědět, o co se dnes doopravdy hraje – a co se nám média a politici snaží utajit. Z jakého důvodu by měla nastat další světová válka. A přichází s „návodem“, jak naší „smrti ve věži“ zabránit, jak vše přežít. Autor této napínavé knihy měl jako jeden z mála našich spisovatelů příležitost ocitnout se v mnoha zvláštních situacích a dostat se k zajímavým lidem a dokumentům, a tak nás na každé stránce překvapuje. Předkládá ovšem i naději a východisko pro každého z nás, navzdory tomu, že „všechno na světě je nejisté, jenom smrt je jistá“.


...středu 2009; Smrt v sametu 2012; Předběžný portrét 1989; Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy 2016; Areál snů 1980; všech 16 knih autora ... smrt ve vezi | Srovnanicen.cz ... . Kniha Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy je v Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy. ... Anotace. Smrt ve věži je vrcholem trilogie (Smrt ve středu 2009, Smrt v sametu 2012) snímající závoj lží a mystifikací, jež halí utajené děje v politice, médiích a celém našem životě od převratu v listopadu 1989 až po dnešek. Smrt ve věži je vrcholem trilogie (Smrt ve středu 2009, Smrt v sametu 2012) snímající závoj lží a mystifikací, jež halí utajené děje v politi ... DARANUS, s.r.o. Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy ... ... . Smrt ve věži je vrcholem trilogie (Smrt ve středu 2009, Smrt v sametu 2012) snímající závoj lží a mystifikací, jež halí utajené děje v politice, médiích a celém našem životě od převratu v listopadu... Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy 4.5 1 recenze Smrt ve věži je ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY