Naboso

Naboso - Kateřina Jirková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Jirková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Naboso.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naboso ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Jirková. Číst Naboso Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka krátkých fejetonů a mikropovídek na téma rodina, novinařina, svatby, hudba, děti, manžel lesník a všechny věci s nimi sdružené – prostě na první pohled „obyčejné“ historky ze života. Jak jste se cítili, když se vám dcera vracela ze studijního pobytu v zahraničí? Jak se flámuje na Václaváku s bezdomovci a kde a kdy se naučíte nejlépe zpívat? Jak se ráno vstává ve dvaceti? A co ve čtyřiceti? V šedesáti? Máte pocit, že staré dobré hospody jsou pryč a moderní kavárny peklo? A jste schopní přežít organizovanou dovolenou se strojovým programem a ještě strojovějším výkladem? A co vstávání? Jak to bylo ve dvaceti, čtyřiceti… šedesáti? Autorka vás s vtipem a nadhledem sobě vlastním vzdělá ve všech těchto zásadních otázkách našich životů. Začínáme právě teď!


...meaning "barefoot" in Czech) is the first-ever small nerve proprioceptive material commercially available in the health and fitness industry ... Naboso Technology - YouTube ... . The skin on the bottom of the foot contains thousands of (small nerve) proprioceptors, which are sensitive to different stimuli including te Obujte se do lepšího života naboso! Prodejna Dejvice Po-Pá 10-18h, So 10-14, ... The Naboso® Neuro Insole is our newest and most stimulating insole in the Naboso® Insole Product Line. Our insoles are the only sensory insole on the market that can enhance balance and stabilization in those with acute and chronic neurologi ... naBOSo - Barefoot Boty | Bosoboty | Bosá chůze | Bosky a ... ... . Our insoles are the only sensory insole on the market that can enhance balance and stabilization in those with acute and chronic neurological conditions . Naboso's US founder Dr Emily Splichal joining us at FILEX in Sydney this week. It's less than one week to go until FILEX, Australia's biggest eve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY