Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti

Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti - Umberto Eco | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Umberto Eco
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Umberto Eco. Číst Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední dílo Umberta Eca je souborem malých intelektuálních potěšení. Eco ho sám stihl připravit do tisku jen několik dní před svou smrtí. Je jeho osobním výběrem z knižně dosud nepublikovaných článků, které nashromáždily za patnáct let, kdy vycházely v tisku. Objevují se tyz nejoblíbenějších filmových či románových postav Umberta Eca, jako James Bond, i protagonisté některých z jeho oblíbených komiksů. A opět, jako vždy, nostalgie po ztracené minulosti, úvahy o moci a jejích nástrojích a kritika konzumu, díky kterému jsme zavaleni předměty ale prázdné myšlenkami. Génius, moudrost a smysl pro humor, to vše najdeme v této knize, která je důstojným rozloučením s velkým učitelem.


...osti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti ... Výběr Salonu: Eco, Kafka, Alexijevičová, Kultánová a Češi ... ... . ... Od hlouposti k šílenství Zprávy o tekuté společnosti. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Magazín OKO (2 ... Je známo, že myšlenka modernity nebo také „tekuté" společnosti pochází od Zygmunta Baumana. Těm, kteří chtějí pochopit různé logické ... O televizi 2020; Jméno růže 2005; Pražský hřbitov 2011; Foucaultovo kyvadlo 2001; Nulté číslo 2015; Baudolino 2001; všech 39 knih autora. Kniha Od hlouposti k šílenství. Zprávy o teku ... Kniha: Od hlouposti k šílenství (Umberto Eco) | Martinus ... . Kniha Od hlouposti k šílenství. Zprávy o tekuté společnosti je v Start your review of Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti Write a review Feb 01, 2018 Anton rated it liked it · review of another edition Poslední profesorova kniha, kterou stihl před svou smrtí připravit, přímo navazuje na předchozí titul Poznámky na krabičkách od sirek. FB Čtenáře Jardy: https://www.facebook.com ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY