Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR

Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR - Michael Martinek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Martinek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Martinek. Číst Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje komplexní pohled na působení křesťanských církví ve společnosti České republiky. Je psána pro ty, kteří se chtějí zorientovat v tom, co jednotlivé křesťanské církve společnosti nabízejí a v jakých oblastech už dávno fungují. Z toho důvodu není těžiště v tradičním teologickém a historickém sebepojetí vlastních církví, ale v tom, jaké je jejich aktuální rozdělení, jaká je jejich organizační struktura, jaké místo zaujímají v právních vztazích se státem a ve kterých oblastech občanské společnosti působí (vnitrocírkevní pastorace, školství, média, sociální práce, armáda, věznice, zdravotnictví, kultura, ochrana památek apod.). Mgr. Michael Martinek, Th.D., je salesián, vyučuje na Vyšší odborné škole Jabok.


...om vydavateľstve Portál vyšla koncom roka 2016 publikácia s názvom Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR ... Prehľad kresťanských cirkví v Čechách v zaujímavej knihe ... ... . Ucelený prehľad jednotlivých fungujúcich cirkví v jednej krajine je vždy zaujímavý tým, že komukoľvek, aj celkom nezainteresovanému, či ateistovi, ponúkne rozsiahle informácie na jedinom mieste. Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR Autor: Martinek, Michael Nakladatel: Portál EAN: 9788026211167 ISBN: 978-80-262-1116-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Podtitul: a jejich aktivit v ČR Kniha českého teologa přináší kompletní přehled současných křesťanskýc ... Kniha Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR ... ... . vydání) Podtitul: a jejich aktivit v ČR Kniha českého teologa přináší kompletní přehled současných křesťanských církví v Česku a jejich aktivit (např. bohoslužby, pastorace, sociální služby, zdravotnictví, vzdělá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY