Bulteriéři

Bulteriéři - Martin Říha | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Říha
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bulteriéři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bulteriéři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Říha. Číst Bulteriéři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. Popis jednotlivých plemen v knize se hodí číst jako román, nikoli jako nesouvisející příspěvky o jednotlivých plemenech. Vyjma genealogie plemen kniha obsahuje také podrobný popis péče, výchovy a možných aktivit s bulteriéry a dále i seznam nemocí s tzv. plemennou predispozicí. Autor se dotýká i ožehavých témat a uvádí na pravou míru mnoho omylů a mýtů, které tato plemena provází. Text doprovázejí barevné fotografie a ilustrace, mapky a dobové kresby a obsahuje i kompletní popisy standardů Mezinárodní kynologické federace.


...oho lidí jsou bulteriéři plemenem, které není roztomilé, ale spíše hrůzostrašné ... Inzeráty - Bulteriéři ... . Nicméně je i velké množství lidí, kteří na bulteriéry nedají dopustit. Jednoznačně je třeba hned na začátku podotknout, že přesto, že tento pes je většinou prezentován jako bestie , chování psa je výrazným obrazem jeho ... Bulteriéři. Velikostí se tito psi řadí mezi malé nebo střední.Jejich povaha je poměrně agresivní, ale jsou to velice energičtí a důvtipní psi, k ... Magazín Bulteriéři - Bull People CZ - Home | Facebook ... .Jejich povaha je poměrně agresivní, ale jsou to velice energičtí a důvtipní psi, kteří jsou nebojácní a houževnatí. Zobrazeno 0-15 inzerátů z 111 WORLD'S BEST TREE FELLING TUTORIAL! Way more information than you ever wanted on how to fell a tree! - Duration: 45:25. Guilty of Treeson Recommended for you Magazín Bulteriéři - Bull People CZ. 207 likes. doplníme. Facebook is sho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY