Kovy - iPohádka

Kovy - iPohádka - Karel Kovář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Kovář
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kovy - iPohádka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kovy - iPohádka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Kovář. Číst Kovy - iPohádka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne na tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV. musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami čekaly.


...Kovy Kovář: iPohádka ... Kovy umí nejen točit videa a tančit, ale také psát pohádky! Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne tradiční pohádku ... Karel Kovy Kovář: iPohádka - Knihkupectví Luxor ... . iPohádka bude ve všech knihkupectvích, na většině e-shopů a bude možné ji sehnat i na Slovensku 🙂 Zakoupení knížky bude samozřejmě možné i při autogramiádách! PARDUBICE. Neděle 1. prosince v 17:00. Knihkupectví Kosmas Pernštýnské nám. 49, 530 02, Pardubice. Ahoj všichni, tady Kovy! Již ... iPohádka - Kovy - Tak trochu jiná pohádka ... . Neděle 1. prosince v 17:00. Knihkupectví Kosmas Pernštýnské nám. 49, 530 02, Pardubice. Ahoj všichni, tady Kovy! Již ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY