Modrá hvězda

Modrá hvězda - Jan Guillou | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Guillou
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá hvězda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrá hvězda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Guillou. Číst Modrá hvězda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátý díl ze série Velké století Do popředí zájmu se dostává nová generace rodiny Lauritzenovy, zejména nejstarší dcera Johanne. Od začátku války pracovala jako spojka v norském odboji. Nyní se nechá rekrutovat britskou špionážní organizací SOE a ocitá se uprostřed stockholmského zločineckého světa špionáže, podvodu a zrady. Johanne se brzy stane kapitánkou britské armády. Její šéf o ní tvrdí, že je snem každé špionážní organizace. Je to dokonalá agentka, překrásná žena, která plynně mluví třemi jazyky. Není náhodou, že jí Britové dají krycí jméno Modrá hvězda. Po sérii velkolepých sabotážních akcí je pověřena nejvýznamnější misí organizace: záchranou norských Židů před holokaustem.


... minipivovar Modrá Hvězda Dobřany je objekt, který svou jedinečnou architekturou a umístěním umožňuje spojení pivovaru, restaurace, hotelu a pivovarské zahrady do jediného celku ... Hotel Modrá Hvězda, Sadská ... . Naším cílem je zachovat tradiční postupy vaření piva za použití těch nejkvalitnějších surovin. Pro výjimečnost našeho piva hovoří i dobřanská voda, která z hlediska složení ... Modrá Hvězda Praha. 163 likes. Představujeme vám sportovní klub Modrá Hvězda Praha, který se zabývá rychlostním plaváním s ploutvemi a orientačním potápěním. Directed by Martin Fric. With Natas ... Modrá Hviezda | Reštaurácia v podhradí ... . 163 likes. Představujeme vám sportovní klub Modrá Hvězda Praha, který se zabývá rychlostním plaváním s ploutvemi a orientačním potápěním. Directed by Martin Fric. With Natasa Gollová, Oldrich Nový, Adina Mandlová, Ella Nollová. Zuzanka (Natasa Gollová) can finally stop toiling away at washing dishes at hotel Mercur afte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY