Čteme sami – Kouzelné pastelky

Čteme sami – Kouzelné pastelky - Marcela Kotová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Kotová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – Kouzelné pastelky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čteme sami – Kouzelné pastelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Kotová. Číst Čteme sami – Kouzelné pastelky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedeností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci!Kačenka čekala, že pod vánočním stromečkem najde dárek, kterým ohromí všechny spolužačky. Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak – pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh doplněný krásnými ilustracemi je přizpůsoben čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.


... čekala, že pod vánočním stromečkem najde dárek, kterým ohromí všechny spolužačky ... ČTEME SAMI - KOUZELNÉ PASTELKY - Želví doupě ... ... . Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdo Čteme sami - Kouzelné pastelky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel ... Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky Autor: Kotová, Marcela Nakladatel: Fragment EAN: 9788025344774 ISBN: 978-80-253-4477-4 Ilustrace: Vybíhalová, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 68 str...SOUVISEJÍCÍ KNIHY