Hotel U Zvířátek - Čich na záhady

Hotel U Zvířátek - Čich na záhady - Kate Finchová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Finchová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel U Zvířátek - Čich na záhady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel U Zvířátek - Čich na záhady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Finchová. Číst Hotel U Zvířátek - Čich na záhady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nenechte si ujít další hosty hotelu U Zvířátek! Někdo tu čichá záhadu… Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky – psy, kočky, králíky, ptáky, křečky a další zvířátka. Ale v noci se po chodbách ozývají podivné zvuky, a žádný z jejich hostů je na svědomí nemá! Co by to jen mohlo být? Potom přijde do hotelu policejní bígl v penzi jménem Watson, který má dokonalý čuch na všechny nesnáze. Podaří se dětem s jeho pomocí přijít na kloub první velké záhadě?


...tu čichá záhadu… Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky - psy, kočky, králíky, ptáky, křečky a další zvířátka ... Hotel U Zvířátek Čich na záhady - Kate Finchová | Kniha na ... ... . Ale v noci se po chodbách ozývají podivné zvuky, a žádný z jejich hostů je na svědomí nemá! Co by to j Někdo tu čichá záhadu… Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky - psy, kočky, králíky, ptáky, křečky a další zvířátka. Ale v noci se po chodbách ozývají podivné zvuky, a žádný z jejich hostů je na svědomí nemá! Co by to j Hotel U Zvířátek - Čich na záhady Autor: Finc ... Hotel U Zvířátek - Pro lásku štěněte | Albatrosmedia.cz ... . Ale v noci se po chodbách ozývají podivné zvuky, a žádný z jejich hostů je na svědomí nemá! Co by to j Hotel U Zvířátek - Čich na záhady Autor: Finchová, Kate Nakladatel: CPress EAN: 9788026413097 ISBN: 978-80-264-1309-7 Originál: Pet Hotel A Nose For Trouble Překlad: Kadlecová, Eva Ilustrace: Gurney, John Steven Popis: 1× kniha, vázaná, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY