Kaktusy: otrněná krása

Kaktusy: otrněná krása - Libor Kunte | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Kunte
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaktusy: otrněná krása.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kaktusy: otrněná krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kunte. Číst Kaktusy: otrněná krása Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae.


...: otrněná krása. Libor Kunte ... Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci ... Kaktusy - Otrněná krása - Kunte Libor - Knihkupectví Ládví ... . Nedílnou součástí je množství fotografií z... Zobrazit celý text. Kaktusy otrněná krása. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Nová kniha: "Kaktusy - otrněná krása" Na úvod přednáškového bloku při Zamykání sezóny byla pokřtěna nová krásná kniha, která je opět před vánoci nádhernou nabídkou pro uložení pod stromečkem! Však obrázek dobře ukazuje, jaká radost z křtin nové knihy čiší. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Chor ... Kaktusy / Nejlevnější knihy ... . Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY