Kapka štěstí

Kapka štěstí - Claudia Pineirová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Claudia Pineirová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapka štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapka štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claudia Pineirová. Číst Kapka štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrdinka románu se po dvaceti letech vrací do rodné Argentiny, odkud kdysi kvůli jedné tragické události uprchla. Je však jiná: vypadá jinak, má i jiný hlas. Dokonce má i jiné jméno. Poznají ji ti, kteří ji znali dříve? Pozná ji on? Mary Lohanová, Marilé Lauríaová nebo María Elena Pujolová – ta současná, i ta dřívější – se tak znovu ocitá na předměstí Buenos Aires, kde před lety založila rodinu a kde žila, dokud se nerozhodla zmizet. Ještě stále nechápe, proč se vrátila do minulosti, kterou chtěla navždy vymazat z paměti. Mezi očekávanými setkáními a nečekanými odhaleními však začíná pomalu chápat, že v životě někdy nerozhoduje ani osud ani náhoda, ale – stejně jako v případě jejího návratu – jen pouhá kapka štěstí.


...těstí v ranní kávě 2019; všech 7 knih autora ... Privesek kapka pro stesti levně | Blesk zboží ... . Kniha Kapka štěstí v ranní kávě je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 70x: Čtenářské výzvě ... 50+ videos Play all Mix - Monika Absolonová - Hodně štěstí |Kapka naděje 15.12.2017| YouTube Spolu_o_svátcích_Monika_Absolonová - Duration: 3:01. studiodvacz 25,604 views TOP 10 FUNNIEST Auditions And Moments EVER On Britain's Got Talent! | Got Talent Global - Duration: 35:21. Got Talent Global Recommended for you Kapička š ... Kapka štěstí v ranní kávě - Agnès Martin-Lugand | Databáze ... ... . Got Talent Global Recommended for you Kapička štěstí je malá vtipná pozornost pro Vaše blízké. Můžete ji darovat jen tak pro radost nebo například pokud dotyčného čeká nějaká životní zkouška:) Kapka pak může sloužit jako takový malý talisman. Proč nakoupit dekorace u nás? Hledáte Kapka štěs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY