Lvářka

Lvářka - Tereza Janišová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Janišová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lvářka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lvářka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Janišová. Číst Lvářka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřinkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Když je správná konstelace, dá se totiž skrz oheň cestovat labyrintem času… V příběhu Josefa a bylinkářky Vavřinky se setkáme se střípky tajemných pražských legend i některými známými postavami našich dějin, které jsou však představeny v o něco méně známém světle.


... Lvářka od Tereza Janišová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Slavnostní uvedení románu LVÁŘKA od Terezy Janišové ... ... . 33 prodejen po celé ČR Lvářka je příjemné oddechové čtení, které potěší především čtenářky, které mají rády romantické příběhy. O autorce. Tereza Janišová se narodila 30. května 1989 v Praze. Hradčany, Petřín a křivolaké uličky Malé Strany byla místa, kde prožila dětství, a dodnes jsou pro ni velkým zdrojem inspirace. Po ... Také zjistíte co je to vlastně ta lvářka a co dělá. Celý příběh se nesl na ... LIREGO | Nakladatelství pro autory ... . Po ... Také zjistíte co je to vlastně ta lvářka a co dělá. Celý příběh se nesl na takové milé notě, ale samozřejmě dojde i na nějaké napětí, kdy hrdinům dochází čas na nějaké důležité rozhodnutí. Jak už to také u romantiky bývá zvykem, tak jejich vztah prochází zkouškou, kdy to vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY