Bez naděje

Bez naděje - Colleen Hooverová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Colleen Hooverová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez naděje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colleen Hooverová. Číst Bez naděje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.


...ez naděje Přidat komentář. pavla.ba. 1 10 ... Ježíšovo setkání s člověkem bez naděje - YouTube ... . května. Tak hrozně krásná romantická knížka, která ale není jen povrchové klišé, Colleen dá do každé své knihy vždy něco hlubšího a jinak tomu nebylo ani u této knihy. ... Bez naděje je prvním dílem v dvojdílné sérii Hopeless z pera Colleen Hooverové, kterou můžete znát například jako autorku série Slammed. První věcí, kterou bych vyzdvihla, je autorčin styl psaní. Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní h ... Praha - nadeje.cz - NADĚJE ... . Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky Sky a občas je oživen i flashbacky z minulosti hlavních hrdinů. Už z anotace ... Kontakty NADĚJE Pobočka Brno Ptašínského 13 602 00 Brno Tel.: +420 541 422 271 Email: [email protected] Účet: 382397583/0300 Colle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY