Cesta ženy k Bohu

Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joan Borysenko
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta ženy k Bohu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta ženy k Bohu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Borysenko. Číst Cesta ženy k Bohu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Joan Borysenko, přední americká lékařka a odbornice zabývající se ženským duchovním světem, se v této své nejznámější knize zaměřila na ženské všekulturní podobnosti a hledá rysy, jež jsou všem ženám planety společné: to, že jsou odnepaměti ochránkyněmi života, že jsou těmi, kdo poskytoval útěchu a péči. Na příkladech z křesťanských, židovských, buddhistických, hinduistických a muslimských tradic dokládá autorka, jak ženy všech věků a kultur ve skutečnosti putují k Bohu. Prostřednictvím neotřelého pohledu na staré tradice, příkladů z vlastní lékařské praxe i z mnoha let workshopů rozvoje ženské spirituality, nových rituálů, příběhu svého vlastního i příběhů jiných, které potkala na jejich cestě za Bohem, pomáhá Borysenko ženám vyléčit jejich hněv vůči vlastním náboženským tradicím, a pomáhá jim nalézt takové formy vnitřního rozvoje, jež by byly ztělesněním jejich nejhlubších duchovních potřeb.


...a Cesta k bohu - Gándhí Mahátma . Tato kniha se zabývá hlubokými duchovními kořeny Gándhího světských úspěchů ... Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko od 240 Kč - Heureka.cz ... . Svými vlastními slovy v ní odhaluje své intelektuální, morální a duchovní přístupy k božství. Více informací Cesta ženy k Bohu Autor: Borysenko, Joan Nakladatel: DharmaGaia EAN: 9788074361029 ISBN: 978-80-7436-102-9 Originál: Woman's Journey to God Překlad: Budínová, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 293 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Cesta ženy k Bohu. Joan Borysenko. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů ... Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko | Databáze knih ... . vydání) Cesta ženy k Bohu. Joan Borysenko. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Ženy tvoří nejpočetnější skupinu církevních odpadlíků v západní společnosti. Náboženské a rituální praktiky, jež ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY