Deník sráče

Deník sráče - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník sráče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník sráče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Deník sráče Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Rád sem ubližoval ženskejm… Tejral sem je psychicky… Dělalo mi to dobře.“ Jen dokud se všecko neobrátilo proti mně, přiznává v brutálně upřímné, vtipné a zřejmě autentické zpovědi čtyřicetiletý mediální šíbr, cynik a bývalý alkoholik. Vstupte do zmateného světa špičkové reklamy, kam se vyšvihl jako nanicovatý mladík z irského buranova, poznejte drsnou atmosféru velkoměsta, kde se tento privilegovaný kretén snaží překřičet samotu posedlostí, silnými slovy a občas i pěstmi. Příběh sice vypráví kreativec znalý mnoha profesionálních triků, v tomto případě je ale nepoužil, protože na tak horečnaté chrlení bolesti lidská fantazie nemá. Svůj životní příběh tu totiž čtenářům předkládá zavilý manipulátor a zoufalý trosečník, který svým životním stylem požírá sám sebe – zároveň však člověk poctivě přiznávající, že sklidil, co zasel, jedinec budící současně odpor i soucit… a místy dokonce překvapivé ztotožnění. Jeho nahlédnutí do pofiderních zákoutí raněné lidské duše vyvolává ohlas po celém světě.


...ník sráče recenze Deník sráče (2016) / DariDerek (340 views) "Rád sem ubližoval ženskejm ... Deník sráče (Autor neznámý) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Ne fyzicky - v životě sem žádnou nepraštil. No, vlastně jednou jo, ale to sem nechtěl. Vo tom vám povykládám pozdějc. Tejral sem je psychicky." Deník sráče | Autor neznámý Čtyřicetiletý Ir, bývalý alkoholik a cynik žijící v New Yorku se v této knize přiznává k tomu, jak rád ubližoval ženám... Vstoupíte do zmateného světa špičkové reklamy, kam se vyšvihl odnikud. Deník sráče ... O všem? Ovšem! : AUTOR NEZNÁMÝ: Deník sráče ... ... Vstoupíte do zmateného světa špičkové reklamy, kam se vyšvihl odnikud. Deník sráče ; Hlavní postavou zřejmě autentické knihy je čtyřicetiletý irský kreativec v oboru reklamy, ve své branži celkem úspěšný. Nicméně v osobním životě ztroskotanec, zoufalec a cynik, ... „Rád sem ubližoval ženskejm… Tejral ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY