Divůtajný Marimbo

Divůtajný Marimbo - Vít Kremlička | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vít Kremlička
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Divůtajný Marimbo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divůtajný Marimbo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Kremlička. Číst Divůtajný Marimbo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka poezie Víta Kremličky odráží jeho citlivé vnímání mýtického světa přírodních národů, v obecné rovině pak textem prolíná fenomén tance, zpěvu, veselí a žalu, dotkne se i témat víry v Boha a smrti. Sbírka Divůtajný Marimbo je zpěvem o projevech lidské přirozenosti, které v současné uspěchané době často potlačujeme, opomíjíme je a nebo před nimi utíkáme. Autor svými texty připomíná alespoň některé ze všech krás světa a tímto způsobem inspiruje a vyzývá. Nemoralizuje, píše s nadhledem a zvesela. Hravost se nejvíce projevuje v závěru sbírky, kam autor zakomponoval zejména grafické básně.


...ný Marimbo Autor: Kremlička, Vít Nakladatel: Pulchra EAN: 9788075640062 ISBN: 978-80-7564-006-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 66 stran, česky Rozměry: 11,8 × 19 cm Rok vydání: 2016 (1 ... seznam :: PULCHRA ... . vydání) Divůtajný Marimbo - Kremlička, Vít ; Sbírka Divůtajný Marimbo je zpěvem o projevech lidské přirozenosti, které v současné uspěchané době často potlačujeme, opomíjíme je a nebo před nimi utíkáme. Autor svými texty ... Divůtajný Marimbo - Kremlička Vít - Sbírka poezie Víta Kremličky odráží jeho citlivé vnímání mýtického světa p ... Divůtajný Marimbo - Vít Kremlička | Databáze knih ... . Autor svými texty ... Divůtajný Marimbo - Kremlička Vít - Sbírka poezie Víta Kremličky odráží jeho citlivé vnímání mýtického světa p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY