Jájínek

Jájínek - Nela D. Astonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nela D. Astonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jájínek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jájínek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nela D. Astonová. Číst Jájínek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muži mají (zatím ještě) na konci trupu poměrně směšně vypadající výrůstek, jakýsi vodovodní kohoutek, kterým se zbavují přebytečných a nezdravých tekutin, a také se s jeho pomocí rozmnožují (zatím ještě), což přináší všelijaké radosti. Pojmenovávají jej různě a vztah k němu mají nadřazený. Co se ale může stát, když tato jejich součást, tento mocipán nebo klabrdón, v sobě odhalí intelektuální pýchu, a Wit­tgensteinův spis Tractatus logico-philosophicus se pro něj stane důležitější než sexování, což je dnes moderní název pro ty již zmíněné radosti? To se vám jednou jeden takhle postižený mocipán nebo klabrdón, tedy čuráček, přiznejme barvu, zcela pošetile zamiluje do knihy o Malém princovi a začne s tím svého nositele tak dlouho otravovat, až ho ten pošle do háje, ať si teda jde. A tak jde ten pošetilý čuráček jménem Jájínek sám světem vezdejším a zažívá různé veselé i smutné příhody, jak už to tak v podobných knihách bývá. A že jsou poučné (ty příhody), to nám věřte!


...ek Jája is on Facebook. Join Facebook to connect with Jájínek Jája and others you may know ... Jájínek Vorlíčková | Facebook ... . Facebook gives people the power to share and makes the... A tak jde ten pošetilý čuráček jménem Jájínek sám světem vezdejším a zažívá různé veselé i smutné příhody, jak už to tak v podobných knihách bývá. A že jsou poučné (ty příhody), to nám věřte! (čuráček pošetilý) Díky novému projektu iDNES.tv můžete přes kameru nahlédnout do hnízda sokolů stěhovavých na komíně mladobolesl ... Kdo je soudce Výborný, který s kolegy zrušil omezující ... ... .tv můžete přes kameru nahlédnout do hnízda sokolů stěhovavých na komíně mladoboleslavské teplárny. Pár dravců tam pečuje o své mladé již šestým rokem a letos se jim vylíhli čtyři sokolíci. Thank you Auckland New Ze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY