Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou

Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek Orko Vácha, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Orko Vácha,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Orko Vácha,. Číst Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských, a to vše v atmosféře rozhovoru dvou přátel, která se při jednotlivých setkáních příliš nelišila od momentu, kdy vzešel nápad knihu rozhovorů vydat – když spolu oba autoři v jedné únorové noci 2018 seděli u ohně kdesi v argentinských horách.


... levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Autor: Vácha, Marek Orko a Valenta, Jožin Nakladatel: Cesta EAN: 9788072952557 ISBN: 978-80-7295-255-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,3 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha: Jízda v levém pruhu (Marek Orko Vácha a Jožin ... ... . vydání) Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou. ... Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Svůj první knižní rozhovor poskytl... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSK ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek ... ... ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Svůj první knižní rozhovor poskytl... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSK...SOUVISEJÍCÍ KNIHY