Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů

Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů - John Lockley | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Lockley
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Lockley. Číst Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1990, kdy se éra apartheidu konečně chýlila ke konci, se mladému bělošskému zdravotníkovi v jihoafrické armádě, který se jmenoval John Lockley, zdál velmi živý sen. On sám ho popisuje jako „sangomské volání“, jelikož se stal začátkem neobyčejné pouti za hranice rasy, kultury a víry, do světa šamanů. Z hor Jižní Koreje, kde studoval u zenového mistra Su Bonga, ho přivedl na africký venkov Východního Kapska k tradičním léčitelům – sangomům, kteří potvrdili pravdivost jeho snu. Leopardí bojovník vypráví pozoruhodný příběh o tom, jak se John Lockley jako jeden z prvních bělochů v moderních dějinách stal zasvěceným sangomou – tradičním knězem a léčitelem jihoafrického národa Xhosů, z něhož pocházeli i Nelson Mandela a Desmond Tutu. Ve svých memoárech John čtenářům představuje Cestu leoparda, šamanskou cestu k probuzení intuice a spojení s duchovním světem. Přibližuje starobylou moudrost spojenou se sny, obřady, duchovními strážci a předky a jako inspirativní učitel nás vede po radostné cestě do samého středu naší síly a smyslu existence v tomto světě, k naší vrozené lidskosti (ubuntu).


... bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů John Lockley Nakladatel: Alpha Book 2020 Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů John Lockley Nakladatel: Alpha Book 2019 Kniha: Leopardí bojovník -- Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů - John Lockley ... Sny a probuzeni | HLEDEJCENY.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Leopardí bojovník - John Lockley . V roce 1990, kdy se éra apartheidu konečně chýlila ke konci, se mladému bělošskému zdravotníkovi v jihoafrické armádě, který se jmenoval John Lockley, zdál ve ... Leopardi bojovnik | Sleviste.cz ... . 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Leopardí bojovník - John Lockley . V roce 1990, kdy se éra apartheidu konečně chýlila ke konci, se mladému bělošskému zdravotníkovi v jihoafrické armádě, který se jmenoval John Lockley, zdál ve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY