Purpurové řeky

Purpurové řeky - Jean-Christophe Grangé | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Christophe Grangé
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Purpurové řeky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Purpurové řeky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Christophe Grangé. Číst Purpurové řeky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V prostředí skal a ledovců jsou postupně nalezena tři zmučená těla – všechna ve stejné, zvláštní pozici. Rituální vraždy, nebo dílo šílence? Na druhém konci Francie dojde k nevysvětlitelné krádeži dvacet let staré školní kartotéky a podivnému vniknutí do místní hrobky. Vyšetřování vedou nezávisle na sobě dva policisté, maximálně rozdílní, ovšem jen zjevem. Jednotlivé střípky mozaiky do sebe postupně zapadají, napětí nejen neochabuje, ale stále narůstá.


...é řeky (TV seriál) Les Rivières pourpres; Die purpurnen Flüsse; Les Rivières pourpres; The Crimson Rivers; Krimi ... Nejlepší seriály z televize online | Lepší.TV ... . Belgie / Německo / Francie, 2018-2020, 19 h 58 min (Minutáž: 46-52 min) Tvůrci: Poklidné městečko v údolí francouzských Alp vzruší nález zavražděného muže, jehož tělo je bestiálně zohaveno a zavěšeno na vysoké skále. Z Paříže přijíždí komisař Pierre Niemans (Jean Reno) pověřený vyšetřováním zločinu. Souběžně pátrá po vrahovi místní policista Max Kerkerian (Vincent Cassel). Když je objeveno v ledovcové jes ... Purpurové řeky: Hon na čarodějnice | Prima Krimi ... . Souběžně pátrá po vrahovi místní policista Max Kerkerian (Vincent Cassel). Když je objeveno v ledovcové jeskyni tělo další ... Přesně takové jsou pro mě Purpurové řeky a přestože jsem se v nich již několikrát koupal, tak stačí le...SOUVISEJÍCÍ KNIHY