Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda

Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda - Miguel Murugarren | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miguel Murugarren
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miguel Murugarren. Číst Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všeobecný zvířetník s podtitulem Věhlasný almanach světové fauny přináší neuvěřitelnou sbírku zvířat a jiných bytostí, které na svých výpravách po pěti kontinentech zaznamenal a zakreslil přírodovědec a cestovatel profesor Revillod. Zvířetník je kryptozoologická příručka pro všechny vášnivé badatele v oboru dobrého obrazového humoru i jazykových hříček. Pobaví čtenáře všeho věku. Vydejte se vstříc dobrodružství, bavte se a objevujte podivuhodnou faunu, o kterou je na tomto nudném světě taková nouze!


...ný zvířetník pana profesora Revilloda Autor: Murugarren, Miguel Nakladatel: Baobab EAN: 9788075150370 ISBN: 978-80-7515-037- Originál: Animalario universal del profesor Revillod Překlad: Pilátová, Markéta Ilustrace: Castán, Javier Sáez Popis: 1× kniha, kroužková, 40 stran, česky Rozměry: 18 × 14 cm Rok vydání: Nezisková organizace Studio Experiment se rozhodla, že každý den bude svým žákům zadávat jeden výtvarný úkol ... Všeobecný_zvířetník_pana_profesora_Revilloda_Miguel ... ... . Některé jsou jen slovní, ty složitější mají videonávod. Tento ... Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda -- Věhlasný almanach světové fauny - Murugarren, Miguel ; - Všeobecný zvířetník s podtitulem Věhlasný almanach světové fauny přináší neuvěřitelnou sbírku zvířat a jiných bytostí, které na svých výpravách po pěti kontinentech ... Všeobec ... všeobecný - ABZ slovník českých synonym ... . Některé jsou jen slovní, ty složitější mají videonávod. Tento ... Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda -- Věhlasný almanach světové fauny - Murugarren, Miguel ; - Všeobecný zvířetník s podtitulem Věhlasný almanach světové fauny přináší neuvěřitelnou sbírku zvířat a jiných bytostí, které na svých výpravách po pěti kontinentech ... Všeobec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY