Dívka a noc

Dívka a noc - Guillaume Musso | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Guillaume Musso
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka a noc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka a noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillaume Musso. Číst Dívka a noc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska je všechno, nebo nic. Zima 1992, Azurové pobřeží. Prestižní univerzitní kampus je zasažen sněhovou bouří. Devatenáctiletá Vinca Rockwellová uteče se svým profesorem, s nímž prožívá tajnou aféru. Už ji nikdy nikdo neuvidí. Jaro 2017, Azurové pobřeží, třídní sraz. Nejlepší přátelé zmizelé dívky, Manon, Thomas a Maxime, spolu od ukončení školy nemluvili. Jako studenti spáchali vraždu a tělo pohřbili v areálu školy. Co se doopravdy stalo té zimní noci před pětadvaceti lety?


...92, Azurové pobřeží. Jedné mrazivé noci je univerzitní kampus zasažen sněhovou bouří ... Musso, Guillaume : Dívka a noc ... . Devatenáctiletá Vinca Rockwellová, nejkrásnější dívka ve škole, uteče se svým profesorem, s nímž prožívá tajnou aféru. Už ji nikdy nikdo neuvidí. Jaro 2017, Azurové pobřeží. Nejlepší přátelé zmizelé dívky, Manon, Thomas a Maxime, spolu od ukončení školy ... Dívka a noc 2019; Protože tě miluji 2008; Budeš tam? 2007; Volání anděla 2015; Byt v Paříži 2019; Noc v Central Parku 2017; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Ukrytá 2019; Poslední lež 2019; Kniha Dívka a noc je v Dívka, moře a no ... Dívka a noc - Guillaume Musso | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Podobné knihy. Ukrytá 2019; Poslední lež 2019; Kniha Dívka a noc je v Dívka, moře a noc je považována za Sternbergův nejlepší román. Není to technická sci-fi, je t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY