Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo

Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo - Marcela Hrbáčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Hrbáčková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Hrbáčková. Číst Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Racionální jídelníček pro každého - nepřejí se a můžete jíst skoro všechnoK ladným křivkám je potřeba se projíst. A o tom je tahle knížka. Zbavte se strachu z jídla, naučte se dobře a kvalitně stravovat tak, abyste získali potřebnou energii. K tomu přidejte dobrý pocit ze sebe sama. Cesta ke krásnému, zdravému a spokojenému tělu totiž vede hlavně přes ledničku. Chci vám teď předat své znalosti a zkušenosti, které jsem za dobu svého působení ve fitness a nutričním poradenství nasbírala.


...rcelou Recepty pro zdravé tělo ... Lucie, umístěná v první desítce v soutěži food blogerka roku 2014, pro vás napsala opravdu zdravou, ... Hrbáčková, Marcela : Fit s Marcelou ... ... 299 Kč 269 Kč Domácí kváskové pečení ... Ke knize "Fit s Marcelou -- Recepty pro zdravé tělo" doporučujeme také: (Kalendáře) Lunární kalendář Krásné paní s publikací 2020 Kanyzová, Žofie Cena: 209 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi ... Fit s Marcelou Recepty pro zdravé tělo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické úd ... Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo - KOSMAS.cz ... . přidat komentář nebo recenzi ... Fit s Marcelou Recepty pro zdravé tělo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Recepty pro zdravé těl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY