Králova třetí žena

Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Kracíková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Králova třetí žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Králova třetí žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Kracíková. Číst Králova třetí žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šarru illakam, král přichází. Strhující příběh o osudu mladé královny na pozadí mocenského boje a palácových intrik.Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby se potřetí oženil a tím zajistil své zemi blahobyt a svobodnou budoucnost. Vladařské povinnosti a hrozba mořských národů ho ale nakonec zaneprázdnily natolik, že mu uniklo, co se děje pod jeho vlastní střechou… Ona byla jako rákos. On jako oheň.


...rálova třetí žena. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | Elektronická ... ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Za sebe musím říci, že velice povedený román. Je vidět, že je autorka původem historička. Proto se mi zamlouvá, že kniha, román nemá tendenci proklouznutí do ... Králova třetí žena Kracíková, Jindřiška Cena: 195 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Kniha Králova třetí žena Přidat komentář. Hesonit. 4 2 ... Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | KOSMAS.cz ... ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Kniha Králova třetí žena Přidat komentář. Hesonit. 4 20. února. Anotace a přebal je lehce matoucí. ... Představení knihy v Jičíně 2. 12. 2019. 528Hz Tranquility Music For Self Healin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY