Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách

Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách - Ingrid Pabstová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ingrid Pabstová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingrid Pabstová. Číst Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí naučit, jak se z lesa dostane domů. Osm zvídavých zvířecích mláďátek objevuje svět kolem sebe a poznává nové přátele. V knize rodiče najdou také spoustu podnětů k tvořivé zábavě s jejich dětmi. Poutavě ilustrovaná kniha příběhů k předčítání pro děti od 3 let.


...milejší příběhy o zvířátkách kniha od: Ingrid Pabst ... Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách | Euromedia ... . 100 % 2 hodnocení ... Název: Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách. Originální název: Tierkinder Geschichten. Autor: Pabstová Ingrid, Suessová Anne. Ilustrátor: Anne Suessová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro kluky; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7617-724-6. EAN ... Hledáte Moje nejmilejší příběhy o zvířátk ... Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách | KNIHCENTRUM.cz ... . EAN ... Hledáte Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách od Anne Suessová,Ingrid Pabstová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Moje nejmilejší příběhy o zvířátk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY