Paul McCartney

Paul McCartney - Paul Du Noyer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Du Noyer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paul McCartney.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paul McCartney ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Du Noyer. Číst Paul McCartney Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Paula Du Noyera Rozhovory s Paulem McCartneym (Conversations with McCartney) nabízí portrét jedné z nejvýraznějších osobností pop-rockové hudby druhé poloviny dvacátého století i začátku století jednadvacátého. Vychází přitom z rozhovorů, jež autor, významný anglický hudební novinář a rovněž rodák z Liverpoolu, vedl s Paulem McCartneyem většinou při neformálních příležitostech od roku 1979 do současnosti. Kniha nabízí ucelenou představu o hudbě a myšlení této ikony současné hudby od dětství až do dnešních dnů. Na rozdíl od většiny biografií detailně rozpitvávajících atraktivní a mnohokrát předestilované necelé desetiletí existence Beatles a zbytek kariéry odbývajících jen ve stručných obrysech. Kniha je rozdělena do dvou částí, z nichž první podává víceméně chronologický přehled životní dráhy Paula McCartneyho, zatímco druhá dává v krátkých tematických kapitolách nahlédnout do McCartneyova přemýšlení o svém životě i o dnešním světě. Velkou předností díla je, že ponechává povětšinou promlouvat protagonistu knihy vlastními slovy. Paul Du Noyer se přes třicet let jako novinář zabýval světem hudby. Ve svých rozhovorech zpovídal Madonnu i Pavarottiho, Davida Bowieho, Micka Jaggera a další osobnosti populární světové hudby. Narodil se v Liverpoolu, absolvoval London School of Economics. Je mj. autorem hudebních dějin Liverpoolu a Londýna.


...aul McCartney was born on 18 June 1942 at Walton Hospital in the Walton area of Liverpool, where his mother, Mary Patricia (née Mohin), had qualified to practise as a nurse ... Paul McCartney Cried For a Year After Linda's Death ... ... . His father, James ("Jim") McCartney, was absent from his son's birth due to his work as a volunteer firefighter during World War II. McCartney has a younger brother named Michael and a stepsister named Ruth. Official Paul McCartney news, music, art, videos, downloads and fan communities. Listen to and buy Egypt Station, the first full album of all-new McCartney music since 2013's international chart-topping NEW. Find out where Paul's playing next. Explore ... Paul McCartney ... . Listen to and buy Egypt Station, the first full album of all-new McCartney music since 2013's international chart-topping NEW. Find out where Paul's playing next. Explore upcoming Paul McCartney tour dates, live shows, festival appearances and c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY