Zlo je rodu mužského

Zlo je rodu mužského - Eva Grestenbergerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Grestenbergerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlo je rodu mužského.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlo je rodu mužského ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Grestenbergerová. Číst Zlo je rodu mužského Online je nyní tak snadné!

POPIS


Představte si život v dokonalém míru. Bez nemocí, válek, násilí a strachu. Vítejte na Kontinentu, v nejbezpečnějším státě v historii lidstva. Stačilo tak málo – svěřit budoucnost ženám. Nepocházelo snad strašlivé zlo minulosti právě od mužů? Na Kontinentu jsou pod přísným dohledem, sebemenší náznak agrese se v zárodku likviduje a většina žen muže ani nevídá. Zdá se, že se není čeho bát… Do chvíle, kdy rovnováhu naruší násilná smrt hlavy státu.


...o je rodu mužského Přidat komentář. micha-ella ... Autor - Grestenbergerová - Eva ... - Knihy.ABZ.cz ... . 16. března. Přiznávám, že jsem to v půlce vzdala. ... Zlo je rodu mužského prečítate jedným dychom, bez rozdielu pohlavia. Už po prvých stránkach podľahnete vyšetrovaniu tajomnej vraždy, ktorá sa vo fiktívnej spoločnosti nestala vyše päťdesiat rokov. Autorka s ľahkosťou zvládla opisy vedeckých bádaní, aj právnické formulky pri súdnych procesoch. ... „Od ledna/januára 2019 mi prešlo rukami v ... Predstavujeme - Eva Grestenbergerová: Zlo je rodu mužského ... ... . ... „Od ledna/januára 2019 mi prešlo rukami viacero prvotín, a musím povedať, že Zlo je rodu mužského od Evy Grestenbergerové je jedným z najlepších debutov roku 2019. Držím jej palce a teším sa na ďalšie dielko." —Ena, Sarden.cz Dámy a pánové, lid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY