Čas utrpení

Čas utrpení - John Connolly | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Connolly
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas utrpení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas utrpení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Connolly. Číst Čas utrpení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podomní prodejce klenotů Jerome Burnel se na chvíli stal hrdinou. Zabránil několikanásobné vraždě, ale sebe tím zničil. Jeho život se ocitl v troskách. Obvinili ho ze sexuálního deliktu, zavřeli do vězení, mučili. Po propuštění na svobodu se rozhodl, že se svěří se svým příběhem detektivu Parkerovi. Vyprávěl mu o záchraně dívky, jež měla zemřít; mluvil o těch, kdo ho trýznili, a o bytostech, jimž slouží. Charlie Parker nedávno přežil svou smrt a stal se z něj úplně nový člověk. Není zlomený ani zesláblý, ale to, čím prošel, ho naopak zocelilo. A nepozbyl ani to, co v něm bylo dřív. Převezme Burnelův případ a zamíří do podivné izolované komunity žijící v místě zvaném Puklina. Tam se Parker musí postavit přesile lidí, kteří se řídí jen pravidly teroru, vydírání a vražd.


...e správy z domova aj zo sveta, škandály, krimi aj šport na jednom mieste ... Čas utrpení | KNIHCENTRUM.cz ... . Najčerstvejšie informácie si prečítate online na titulke Čas.sk. Hledáte Čas utrpení od John Connolly? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Elektronická kniha: Čas utrpení Autor: John Connolly Právě propuštěný vězeň Jerome Burnel vyhledá soukromého detektiva Parkera, aby mu pověděl svůj příběh neprávem odsouzeného. Kniha Čas utrpení Přidat komentář. gleti. 1 18. ledna. Charlie, zocel ... Švédska aktivistka Thunbergová predpokladá, že mala ... ... . Kniha Čas utrpení Přidat komentář. gleti. 1 18. ledna. Charlie, zocelený prožitým utrpením (Vlk v pasti), se opět pouští do boje se Zlem s velkým Z, které bez ztráty k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY