Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství

Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství - Monisha Rajeshová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monisha Rajeshová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monisha Rajeshová. Číst Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo.Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Během sedmi měsíců jim za okénkem ubíhaly tak rozdílné kraje jako Mongolsko, Kanada, Čína, Japonsko, Kazachstán, Rusko, Amerika, a dokonce se odvážili i do Severní Koreje. Projeli se po Transsibiřské magistrále, luxusním Orient Expresem, japonskými rychlovlaky, ale také ušmudlanými lokálkami. Potkali spoustu zábavných, svérázných a milých pasažérů, s nimiž si směňovali jídlo i životní příběhy. Monisha Rajeshová, novinářka působící mimo jiné v denících The Guardian či The New York Times, o svém putování vypráví tak, že si tu každý najde svoje.Bizarní i komické zážitky z vlaků střídá poetický popis krajiny nebo hekticky pulsujících velkoměst, nechybí společensko-politický kontext, historické vsuvky a vtipné komentáře. Po přečtení dostane každý chuť sbalit si svých pět švestek a nasednout do prvního dálkového expresu.


...onisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo ... Cesta kolem světa v 80 vlacích (Monisha Rajeshová) > kniha ... ... . Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vyda ... Cesta kolem světa v 80 vlacích | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Název: Cesta kolem světa v 80 vlacích - Přes 70 000 kilometrů dobrodružství na kolejích. Autor: Monisha Rajeshová. Překladatel: Lucie Šavlíková. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-204-5219-1. EAN: 97...SOUVISEJÍCÍ KNIHY