Hornickou krajinou středního Krušnohoří: Tajemné stezky

Hornickou krajinou středního Krušnohoří: Tajemné stezky - Otilie Grezlová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Otilie Grezlová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hornickou krajinou středního Krušnohoří: Tajemné stezky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hornickou krajinou středního Krušnohoří: Tajemné stezky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otilie Grezlová. Číst Hornickou krajinou středního Krušnohoří: Tajemné stezky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dovolím si položit Vám několik otázek. Máte rádi krásnou přírodu? Dlouhé, táhlé pláně, potoky, říčky a rybníky, vodní nádrže i hluboké lesy a úchvatné výhledy – to vše v nerušeném tichu? Máte rádi městečka a vesnice s přebohatou historií a množstvím památek i stopy po důlní činnosti? Fandíte nečekaným překvapením i nezodpovězeným otázkám? Umíte se dívat na současnost s otevřenýma očima? A chtěli byste trochu poznat například Gabrielu Buquoyovou, České Hamry, ojcovské břízy, kostel ve Výsluní, Jiřího Popela z Lobkovic, lesní hřbitov ve Vejprtech, Julia Kallu, vápenku u Kovářské, Halže, výrobu pozamentů, hrady Perštejn a Hasištejn, Bezručovo údolí, kapličky na Měděnci, v Krušných horách snad nejfotografovanější a nejfotogeničtější kostel v Kalku, rašelinového mužíčka, zaniklé vesnice, život obyčejných lidí… a k tomu spoustu dalších osobností, míst a zajímavostí? A na skok zavítat k sousedům na druhé straně hranice? Pak neváhejte a přidejte se, hornická krajina středního Krušnohoří nás netrpělivě očekává. Právě vyrážíme.


...ií K. Grezlovou se tentokrát budeme toulat Hornickou krajinou středního Krušnohoří ... Tajemné stezky Hornickou krajinou středního Krušnohoří ... ... . Právě vyšlo: Na pulty knihkupectví se v těchto dnech dostává pokračování úspěšné knihy Lukáše Musila Letecké katastrofy a jejich vyšetřování. Právě vyšlo: Další knížka z edice Tajemné stezky je na světě. S Otilií K. Grezlovou se tentokrát budeme toulat Hornickou krajinou středního Krušnohoří. Právě vyšlo: Na pulty knihkupectví se v těchto dnech dostává pokračování úsp ... Otilie K. Grezlová: Tajemné stezky - Hornickou krajinou ... ... . Právě vyšlo: Na pulty knihkupectví se v těchto dnech dostává pokračování úspěšné knihy Lukáše Musila Letecké katastrofy a jejich vyšetřování. Právě vyšlo: Další knížka z edice Tajemné stezky je na světě. Kniha z edice Tajemn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY