Jaro v Kartágu

Jaro v Kartágu - Václav V. Michalskij | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav V. Michalskij
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaro v Kartágu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jaro v Kartágu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav V. Michalskij. Číst Jaro v Kartágu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Horké Tunisko, Rusko, Francie a Československo. Čtyři země, v nichž se odehrávají osudy dvou sester, dcer admirála Carské námořní flotily. „Jaro v Kartágu“ je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války. V „Jaru v Kartágu“ a jeho navazujících částech „Osamělý je všude na poušti, K radosti musí být dva, Chrám přátelství, Estomihi a Ave Maria“ vypráví spisovatel Václav V. Michalskij životní příběhy Mariji a Alexandry na pozadí historických událostí 20. století.


...ailer k připravovanému českému vydání šestidílné epopejе Václava Václavoviče Michalského, ruského spisovatele, laureáta Státní ceny Ruské federace za literaturu (2002 ... Románová sextalogie Václava V. Michalského - Jaro v Kartágu ... ... Audio verze prvního dílu románové sextalogie Václava Michalského - Jaro v Kartágu. __ Autorské čtení překladatele románu Václava Hrbka __ E-book první části sextalogie se ... Audio verze prvního dílu románové sextalogie Václava Michalského - Jaro v Kartágu. __ Autorské čtení překladatele románu Václava Hrbka __ E-book první části sextalogie se ... Jaro v Kartágu je první díl šestidílné série. Jde to útlou knihu, ovšem te ... Jaro v Kartágu Archivy - Targamannum ... . __ Autorské čtení překladatele románu Václava Hrbka __ E-book první části sextalogie se ... Jaro v Kartágu je první díl šestidílné série. Jde to útlou knihu, ovšem text je velmi zhuštěný a font písma poměrně drobný. Byla bych raději, kdyby kniha měla stran více, ale písmo větší a řádkování širší. Knížku doporučuji k přečtení, je zaj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY