Neuzavřené případy

Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuzavřené případy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuzavřené případy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst Neuzavřené případy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soukromý detektiv Jackson Brodie se ve své praxi vesměs potýká jen se sledováním nevěrných manželek. Bezprostředně za sebou se ale objeví tři, z policejního hlediska "mrtvé" případy. Obrátí se na něj dvě sestry, které v pozůstalosti po otci objevily oblíbenou hračku své třetí sestry, jež před pětatřiceti lety zmizela. Obézní právník, jehož největší láskou v životě byla jeho mladší dcera, ho žádá, aby našel brutálního vraha, jenž jeho milované dítě zavraždil před deseti lety před jeho očima. Třetí případ mu připraví sestra ženy, která nezvládla mateřství a odloučený život na venkově, a v zoufalství zabila svého manžela. Detektiv Brodie dovede všechny tři případy, které se začnou vzájemně prolínat, k rozuzlení. Není to happy end, ale jistý morální rámec všech tří případů zaujme jak čtenáře psychologických románů,tak napínavých detektivek.


...ené případy mají kriminální zápletku, ale je to jen rámec, do kterého jsou usazeny životní osudy různých žen a dívek, které nejsou nijak jednoznačné a lehké ... Koronavirus: Proč musíme jednat hned - Adam Křivka - Medium ... . Psychologie je výborně prokreslená a život nelehký. Nejenže mají těžké životní role, ale jako by byly obklopeny muži a chlapci, kteří se pohybují ... Neuzavřené případy Autor: Atkinsonová, Kate Nakladatel: Argo EAN: 9788025730461 ISBN: 978-80-257-3046-1 Originál: Case Histories - Jackson Brodie 1 Překlad: Vlčková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23,7 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Všechny tři neuzavřené případy se dočkají svého rozuzlení, přesto román není v pravém slova smyslu detektivkou. Autorčino zaměření na psychologii ... Neuzavřené případy — Nakladatelství Argo ... . vydání) Všechny tři neuzavřené případy se dočkají svého rozuzlení, přesto román není v pravém slova smyslu detektivkou. Autorčino zaměření na psychologii jejich hrdinů, spolu s jejím nepokr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY