Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel

Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Vladislav Kemka, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Kemka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Kemka,. Číst Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Součástí publikace jsou základní principy počítačových simulací dynamiky prostorových vázaných mechanických systémů vozidel se zaměřením na metodiku sestavení pohybových rovnic systému s cílem vysvětlení principů naprogramovaných v používaných simulačních programech.


...ilniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Autor: Vladislav Kemka ; Jan Kovanda ; Jan Krejčí Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla ... PDF DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - SILNIČNÍ VOZIDLA Přehled povinných ... ... ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky ... ... ilniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Autor: Vladislav Kemka ; Jan Kovanda ; Jan Krejčí Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Autor: Kemka, Vladislav, Kovanda, Jan a Krejčí, Jan Nakladatel: Západočeská galerie EAN: 9788026108030 ISBN: 978-80-261-0803- Popis: 1× kniha, vázaná, 91 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30,3 cm Rok vydání: 2019 Pravítko a kružítko - Praktické geometrické konstrukce-- autor: Sutton Andrew Konstr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY